תיקון צנרת בהתזה

 
שיטת תיקון צנרת בהתזה {SPR} הינה שיטה שמותאמת למצבים שבהם לא ניתן לתקן את הצנרת בשיטה שגרתית כמו למשל זוויות קשות, חוסר גישה לצנרת וכל מצב אחר שמונע להגיע אל הכשל בצנרת הביוב. השירות של תיקון צנרת באמצעות התזה, ניתן לכל הקטרים של הצנרת. שיטה זו, מעניקה לנו מענה  טכנולוגי מתקדם לכל סוגי הכשלים שלא ניתן לטפל בשל מגבלות טכניות מה שמתאפשר לבצע תיקונים שונים בצנרת, ללא הרס מיותר, מה שהופך להיות ידידותי לסביבה באמצעות שיטה מתקדמת זו.כיצד מתקנים צנרת בהתזה?

 
השיטות החדשניות של היום, מאפשרות לאינסטלאטורים לתקן  את צנרת הביוב ללא הרס. חומר ההתזה הינו אפוקסי והוא עמיד בתנאים המחמירים בעולם. עמידותו של חומר יעיל זה, מוכחת בהצלחה רבה. התזה של אפוקסי לצנרת, נעשית יחד עם צילום של מצלמה רובוטית שמזהה את הסדקים והכשלים במערכת הביוב. שימוש בשיטת ההתזה, מתאפשרת גם במקרים שבהם אין אפשרו לעבוד בשיטת השירוול. אם הנזילה מתרחשת בחלק פנימי ומרוחק של צינור זוויתי. לצינור זה, שולחים רובוט שמתיז דבק חזק שיוצר שכבת הגנה על הסדק או החור שנוצר בצינור. כאשר החומר מתקשה, הוא יותר שכבה חדשה וחזקה דיה שעמידה לשנים רבות. עבודה זו, מתבצעת ללא הרס, שבירה או חפירה והיא שיטה שנחשבת לידידותית לסביבה.

חיסכון בהוצאות באמצעות תיקון צנרת בשיטת ההתזה

 
חשבו, כמה הוצאות עשויות להיגרם לכם, אם אתם צריכים להחליף צנרת שיש בה בעיה מורכבת כמו הקושי להגיע למקומות מסובכים במערכת הביוב. שיטה זו של תיקון צנרת ע"י התזה, נחשבת לשיטה יעילה, חסכונית ומתקדמת וחוסכת לכם הרבה כסף וזמן וכן, אי נעימות של ימים רבים כמו בשיטה הישנה שבה יש להרוס את הגינה, המדרכה או שבילי גישה.
 
 
 
 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק