שירוול לצנרת

 
אנשים רבים חוו עד לא מזמן, אי נעימות והוצאות גדולות, כאשר היה צורך לתקן את מערכת הביוב כמו למשל בעת החלפת צנרת קווי ביוב שהזמן עשה בו את שלהם ואין ברירה כי אם להחליפם. היום ניתן לבצע שירוול לצנרת, באמצעות החדרת שרוול המיוצר מבד מיוחד שספוג בדבק מסוג אפוקסי. יש לוודא, כי הדבק נספג בצורה שווה על כל השרוול ובאמצעות שולחן רידוד מיוחד שמבצע את העבודה בצורה אוטומטית ומדויקת. השרוול עצמו, מוחדר לצינור דרך השוחה הקיימת וכך נמנעות עלויות מיותרות והרס כמו למשל כשיש צורך לסגור כבישים בשל עבודות של חפירה ושבירה של מערכות הביוב.

​​​​​​​

עבודה רציפה ומהירה ללא הרס- החלפת צנרת בשיטת שירוול

 
שירוול ניתן לבצע באופן רציף גם דרך השוחות, התפצלויות וגם בהחלפת צנרת בעלת קטרים שונים. שיטה זו, מאפשרת עבודה מהירה ורציפה. בשיטה זו, קיים תוף היפוך ייעודי שמשמש לכל סוגי הצנרת. ניתן לבצע עבודה זו גם בעבודות שירוול רציפות מעל ל-200 מטר ובקטרים גדולים במיוחד, כמו במערכות ביוב מרכזיות בערים הגדולות בארץ. עבודה זו, חוסכת המון, למשל כאשר יש צורך להרים מדשאות מדרכות או כל שטח אחר שיצריך תיקון והוצאות גדולות אחרות באמצעות השיטה הישנה .

ייבוש הדבק לאחר שיטת השירוול

 
לאחר שהשרוול מוחדר לצנרת יש צורך בייבוש הדבק. ניתן למצוא כמה שיטות לביצוע הייבוש למשל, ייבוש באמצעות החדרת מים רותחים לשרוול או החדרת קיטור בלחץ לתוך השרוול עצמו. לאחר הייבוש יש לחתוך את החיבור לתוף ההיפוך. הצינור החדש, יהיה עמיד לכימיקלים וללחצים חיצוניים, מה שיאפשר זרימה חלקה יותר של מי הקולחין.
"
 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק