רובוט לחיתוך וריסוק

 
אחד מהתחומים החשובים והחדשניים בתחום עבודות האינסטלציה, הינו ללא ספק רובוט לחיתוך וריסוק. רובוט זה, מעניק מענה מדויק ויעיל לסילוק של מפגעים קשים מהצנרת ללא צורך של חפירה והרס. הרובוט מיועד לעבודה בקוטרי צנרת IMS4  ו- 16. גם בטון משוריין שנתקע במערכת בזמן עבודות בניה, ברזל ושורשי עצים עבותים ניתן יהיה לסלק בצורה מדויקת וללא שאריות.  הייחוד של רובוט זה, הוא הפעולה שלו באמצעות לחץ אוויר. ניתן למצוא רובוטים שמתאימים לריסוק בקטרים שונים, כמו גדולים או קטנים יותר למשל רובוט לריסוק וחיתוך בטכנולוגיית נאנו.יתרונות בעבודה עם רובוט חיתוך וריסוק

 
ריסוק וחיתוך באמצעות רובוט ייעודי ומשוכלל ניתן לעבודה בתנאי שטח ומתאים לעבודה גם בקווים אנכיים. הסוללה הפנימית של הרובוט נטענת, כך שאין צורך לחיבור למקור כוח בזמן העבודה. ברובוט, קיימת מצלמה ברזולוציה גבוהה שמובנית בראש הרובוט. הרובוט עמיד למים והם מדויקים באיתור וריסוק. רובוט זה, מותאם לעבודות אלה, כאשר הוא אינו משאיר שאריות עבודה. מערכות אלה, מתאפיינות בגמישות וקומפקטיות שמאפשר עבודה גם במקומות שקשה מאוד להגיע אליהם.

הודות לרובוט חיתוך וריסוק החזרה לאורח חיים תקין יתאפשר בזמן קצר

 
זה אחד מהיתרונות הרבים שהעבודה באמצעו רובוט לריסוק וחיתוך תתבצע בזמן קצר יחסית, מה שמאפשר לאנשים רבים שיש להם תקלו בביוב בשל בטון שנתקע במערכת, ברזל או שורשים טבולים, לחזור לשגרת חיים תקינה תוך זמן קצר.
 
 
 
 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק