רובוטים לחיתוך וריסוק סתימות ביוב


רובוטים לחיתוך וריסוק הם ההמצאה האחרונה בתחום האינסטלציה. הודות לרובוטים המתקדמים, החברה המתקדמת ביותר שמייבאת מכשירים וציוד מהמתקדמים בשוק, מציעה לאינסטלטורים ואנשי מקצוע בכל הארץ, פתרון בעיות במערכת הביוב במן קצר, ביצוע עבודות מדויקות עד לפרט הקטן ושמירה על איכות החיים של הסביבה האנושית במקום, מבלי לפגוע במערכות השונות.


תפקידי הרובוטים

 
רובוטים לחיתוך וריסוק אחראים על חיתוך גופים זרים המצויים במערכת הצינורות ופוגעים בתפקודה. גופים אלה, יכולים להיות ברגים, ברזלים שהתעקמו, חפצים שנקלעו למערכת הביוב ונתקעו בה, חומרים קשים אשר חוסמים את הצנרת ולא ניתן לחלץ אותם באמצעים מסורתיים ועוד.
 
הרובוטים המיועדים לחיתוך וריסוק מתמחים גם בחיתוך וסילוק בטון מתוך מערכות הביוב, תודות לטכנולוגיות חדשניות, הרובוטים מסוגלים לנסר בטון בתוך מערכת הביוב, מבלי להשאיר עקבות או שאריות של פסולת. ניסור הבטון מתבצע בסטנדרטים גבוהים ובדיוק רב, מה שיאפשר למערכת לחזור לתפקודה התקין. רובוטים אלה, עובדים בשילוב מושלם עם רובוטים לצילום צנרת שמסוגלים לאתר את האזור הפגוע או הסתום במהירות ודיוק קפדני, כאשר בתום העבודה, ניתן יהיה להוציא דו"ח שמראה את תוצאות העבודה.
 
בניגוד לשנים שעברו, כאשר איש מקצוע בתחום האינסטלציה, נאלץ היה להשקיע שעות וימים בחילוץ אלמנט זר ממערכות הצנרת או אם נאלץ להחליפה כליל, כיום, תודות לרובוטים המשוכללים והחדשניים, ניתן לטפל בתקלה בתוך כמה שעות בודדות. רובוטים אלה, אידיאליים לחיתוך שורשים עבותים שנתקעו בצנרת הביוב ואינם משוחררים באמצעים פשוטים. גם גזעים עבים במיוחד, שלא ניתן לחתוך אותם ע"י מכונה, מפונים בקלות באמצעות הרובוטים החדשניים והמתקדמים  של היצרנית.

יתרונות הרובוטים החדשים

 
מגוון השימושים הייחודיים של הרובוטים, אשר מאופיינים בעבודה מדויקת, מקצועית שמבטיחה ביצוע מהיר של העבודה, תוצאה מרשימה וחזרה לאורח חיים תקין בזמן קצר מאוד. רובוטים אחה, המיובאים מחו"ל מותאמים לצנרת במידות של 4-16 צול. הרובוטים החכמים, הם בעלי טווח תנועה רחב ויש לשלב אותם עם מערכות צילום מתאימות.
 
רובוט תיקון צנרת זה, מומלץ במיוחד לעבודות קשות ולביצוע תיקוני צנרת, ללא הרס או חפירה.
 
פעם, היה צורך בהרס טוטאלי, של מערכות הצנרת. הרס זה, גזל הרבה זמן והוצאות לא מעטות וציוד מחודש שהותקן בסוף של איתור התקלה ותיקונה . במקרים רבים, היה תיקון יחסית קטן ביחס להרס שנגרם בכדי לאתרו. תודות לטכנולוגיות המתקדמות שמיובאות מחו"ל, ניתן לאתר את מיקום התקלה תוך זמן קצר ולטפל בה מבלי שייגרם נזק לקירות הבית או לריצוף וכן למדרכות.
 

שירותי אינסטלציה מתקדמים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק