צילום קווי ביוב


אין בעל מקצוע בתחום האינסטלציה שאינו מכיר בעובדה, כי נזילת ביוב גורמת למפגע תברואתי ממש לא נעים שביכולתו להשבית את אורח החיים התקין.
 
הצפות של מי ביוב, ריחות בעייתיים וקושי לניהול תקין של אורח החיים, פוגעים בסביבה- גם אם מדובר בסביבה פרטית או באזור ציבורי. בכדי להעניק את השירות המתאים, יש לאתר את מקור הבעיה. פעולה זו מתבצעת רק עם מכשיר מתקדם.

טכנולוגיות אל הרס משוכללות

 
הטכנולוגיות הישנות בנושא האינסטלציה, הצריכו הרס רב של הקיר או  הריצוף על מנת להתחקות על הבעיה. הודות לטכנולוגיה אל הרס  מתקדמת ניתן לזהות  את הסיבה לסתימה ולטפל בתקלה במידי, תוך שמירה על איכות החיים של התושבים שגרים במקום.

פתרונות שמותאמים אישית

 
באמצעות מערכות צילום חדשניות ניתן לבצע אבחון מקיף ומדויק לגבי מצב הצנרת, מיפוי של מערכת הביוב מעניקה מענה מקיף לצרכי הלקוחות והתאמה אישית של פתרונות מתקדמים בהתאם  למקבלי השירות. אינסטלטורים יכולים לאתר את התקלות באופן מהיר ומדויק ולהגיש את הממצאים כדו"ח ממוחשב בעת הצורך.
 
חברתנו עושה שימוש ברובוטים ייחודיים לצילום  שמאפשרים גישה  גם לצינורות העירוניים הגדולים ביותר. הרובוטים המיוחדים הללו, כוללים מד שיפוע ומאפשרים להראות באופן מדויק את זווית השיפוע של הצנרת בתוך המערכות ללא גרימת הרס. המדידה של שיפוע הצינור, הינו גורם קריטי בהגשת דו"ח אבחון לנופים השונים.  בניגוד למצלמות הסטנדרטיות שהכרנו עד כה, יכולים הרובוטים לחדור לקטרים גדולים יותר הכוללים כננת שמאפשרת כניסה עד לעומק של 500 מטרים!

הציוד החדשני ביותר בתחום זה

 
הציוד כולל מצלמה מסתובבת ל-360 מעלות, מצלמת זום, מד שיפוע ומכשור שנחשב למתקדם ביותר. מערכת זו, מאפשרת לאנשי המקצוע בתחום האינסטלציה לבצע טווח שירותים רחב שכולל גם אבחון מצב הצנרת וגילוי של מפגעים ותקלות, פריצת מפגעים, שטיפה ושאיבה לקווי ביוב, הסרת או חיתוך מפגעים מסוגים שונים, תיקון או חידוש הצנרת וגילוי תשתיות ושוחות ללא צורך בחפירה או הרס סביבתי מכל סוג ובשיטות מתקדמות ביותר שקיימות בישראל ומחוצה לה.

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק