צילום צנרת 360

 
כל השיטות הישנות של תיקון מערכות צנרת של אינסטלציה כבר חולפים מן העולם, כאשר קיימות שיטות חדשות לדיוק רב של התקלה. מערכות אלה הן מערכות אל הרס, כאשר הכוכב הראשי בהן הינה מצלמה ייחודית של צילום צנרת 360 מעלות.  באמצעות מצלמה ייעודית זו, ניתן יהיה לאתר כל סתימה, סדק בקווי הביוב, שורשים טבולים, בטון שנתקע או ברזל. כאשר המצלמה מצלמת ומזהה את התקלה, ניתן לחדור למוקד הבעיה בדיוק רב, כאשר המצלמה משדרת את הצילום למחשב שמחובר אליה והיא אף מקליטה את כל מה שנעשה במערכת הביוב ע"י סרטון.מערכת צילום המבוקשת ביותר בארץ

 
גם אינסטלאטורים וגם הלקוחות, הבינו כי שיטה זו של צילום צנרת באמצעות מצלמה משוכללת שמצלמת ב-360 מעלות, מערכת זו הינה מתוחכמת ועמידה במיוחד ומעניקה פתרון ומענה הולם לעבודות בקטרים קטנים, בינוניים ועד לקווים ראשיים שהם הגדולים ביותר במערכות הביוב. ניתן למצוא יתרונות רבים במצלמה זו כגון:
 
  • משדר מיקום 3 תדרים
  • מקלדת מלאה 16 עמודי טקסט חושי
  • אחסון על זיכרון פנימי, כרטיס זיכרון ודיסק און קי שכלולים במערכת זו
  • מוניטור מסוג LCD 8
 

פתרון מהיר ומדויק וחיסכון רב בהוצאות

 
זו המטרה של שימוש במצלמה מסוג 360. כאשר הבעיה תאותר ע"י המצלמה, תהיה גישה מדויקת לבעיה, כך שאין צורך להרוס מערכת שלימה או קטעים רבים של הביוב. ראש המצלמה המסתובב הוא זה שמעניק דיוק ואיתור של בעיות שונות וו הקטנות והנסתרות ביותר במערכות הביוב השונות.
 
 
  
   

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק