צילום ביוב

 
אם יש לכם בעיה במערכת ביוב ואינכם יודעים מה היא, קבלן הביוב או האינסטלטור שמתמחה במקרים אלה, יבצע צילום ביוב , באמצעות מצלמות מיוחדות. מצלמות אלה הינן מצלמות רובוטיות  שמוחדרות למערכת הביוב, אך לא לפני שביצע שאיבת ביוב. בדרך זו, התמונות תהיינה ברורות יותר. אחד מאנשי הצוות יהיה על המחשב הנייד, כאשר הוא יראה מה התקלה שתשדר המצלמה שמחוברת לביוב. התקלות שניתן יהיה לראות, עשויות להיות: שורשים שחדרו לביוב, סדק באחד מקווי הביוב, או פסולת מורכבת שמונעת  מהנוזלים לזרום בביוב.
 
עד לפני כמה שנים, לא ניתן היה למצוא את התקלה, כי לא היה ציוד משוכלל והבעיה הייתה מסובכת ואורכת זמן רב יותר. באמצעות הקדמה, כבר ניתן לעלות על כל הבעיות הקיימות במערכות המים והאינסטלציה, באמצעות מצלמות תרמיות ורובוטיות.

כלי עבודה שחיוני לכל אינסטלטור

 
ממש כשם שרופא, שולח ותנו לבדיקות לצילומי רנטגן, כך בדיוק צילום מערכת הביוב מראה לנו מה התקלה. לפעמים חלק מסוים בביוב, הוא זה שעשוי לגרום לבעיות ויש לדעת בדיוק באיזה חלק מדובר שיש להחליפו. החיים היום , הפכו להיות קלים יותר, גם לאינסטלאטורים וגם ללקוחות, כשהם עולים בדיוק על התקלות השונות שנמצאות במערכת הביוב.
 
 קיימות שתי מצלמות לצילום מערכת הביוב, האחת הינה מצלמה רובוטית והשנייה היא מצלמת זחל. למרות שקיים הבדל בעלות של שתי המצלמות, עדיין הן יקרות. מומלץ תמיד, לאחר התיקון להישמע לעצותיו של השרברב אשר ינחה אתכם בתחזוקה הנכונה של מערכת הביוב, אם בגין הפסולת שהייתה בביוב וגרמה לסתימתו, או אם בגלל שורשי עצים שחודרים לביוב.

הכנת סרטון ווידאו של צילום ב-360 מעלות של מערכת הביוב

 
באמצעות המצלמה הרובוטית שחודרת למערכת הביוב, ניתן יהיה ליצור סרטון שיראה כל סרט של מערכת הביוב ויסקור אותה בדיוק רב. בדרך זו, ניתן יהיה לראות כל נקודה במערכת הביוב. אנשים נוהגים לחשוב שמערכת הביוב היא חזקה , אך זוהי טעות היות ומערכת זו היא רגישה ויש לנהוג בה בהתאם. יש לציין כי מצלמות אלה, מתאימות גם למערכות ביוב חדשות וגם לישנות.
 
בדרך כלל, מתאימים את המצלמה בהתאם לעובי הצינור, כך שהיא תוכל לחדור ללא בעיות ולצלם כל נקודה במערכת הביוב. היום מצלמות אלה, הינן כלי עבודה חיוני ביותר לכל מי שעוסק באינסטלציה. הביובית ומצלמה רובוטית, עובדים בד בבד יחד, בכדי לגלות תקלות בקלות ותוך זמן קצר.
 
 
 
 
 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק