פריצה בלחץ מים גבוה

 
על מנת לבצע עבודות אינסטלציה מורכבות, קיימות היום שיטות חדישות שחוסכות בהרס ועבודות תיקון מיותרות. מערכות כגון פריצה בלחץ מים גבוה, למשל כאשר יש לסלק שורשים טבולים במערכת הביוב, או ניקוי של שאריות בטון או ברזל שחסמו את מעבר מי הקולחין בקווי הביוב. מערכת זו, שוטפת גם גריז שומן וחול. יש לעבוד עם מערכת זו בשעות היום, על מנת להשיג ראות מרבית ולהבטיח תוצאות ניקוי ופתיחת הסתימה בצורה מקצועית ואמינה, מה שירת את בעלי הבית לטווח ארוך. מערכות אלה, הן קטנות דיין בכדי להגיע למקומות צפופים.מערכות פריצה שנישאות על רכב עבודה של אינסטלאטורים

 
יש לציין, כי מערכות פריצה בלחץ מים גבוה, מתאימות לנשיאה על רכב העבודה של האינסטלאטורים. ספיקת המים הינה 60 מ"ל לדקה ופעולה זו, מצוינת לשטיפה של משקעים שונים מכל הסוגים. קצהו של צינור הלחץ מותאם לדיזות ייעודיות שנבחרות על פי אופי  הסתימה או כוח השטיפה שנחוץ לפעולה זו.. מערכת זו גורמת לאינסטלאטורים לבצע עבודה מדויקת על הצד הטוב ביותר ובצורה איכותית ויעילה מאין כמוה.

יעילות העבודה באמצעות ציוד מקצועי כגון מערכת פריצה בלחץ גבוה של מים

 
הזמן הוא גורם מכריע עבור כל אינסטלאטור, כך שמכשירים מתקדמים כגון מערכת פריצה באמצעות לחת מים גבוה, עשויה לפתור בעיות מורכבות כגון סתימות קשות במערכת הביוב בדיוק רב ובזמן קצר בהרבה מאשר בשיטות הישנות לפתיחת סתימות ביוב.
 

  

 
 
 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק