מקסימילר – חיתוך כרסום וניקוי צנרת

 
רובוטים המיועדים לחיתוך וריסוק של חמרים שונים הנמצאים במערכת הביוב ומהווים גורם מפריע לזרימת המים, הם המילה האחרונה בטכנולוגיה. אינסטלאטורים אשר עובדים בשיטות החדישות מחזיקים בציוד המשוכלל ביותר, כגון רובוט מסוג מקסימילר חיתוך, כרסום וניקוי צנרת ביוב. ביצוע של רובוט זה, מאפשר שמירה על איכות הסביבה האנושית מבלי לפגוע במערכות השונות. רובוטים אלה מעניקים מענה יעיל ומדויק כאשר יש לסלק מפגעים קשים כגון: בטון, בטון משוריין, שורשים וברזל. רובוטים אלה פועלים באמצעות לחץ אוויר ויתרון זה בולט בעבודה הנוחה של האינסטלאטורים, איתור וסילוק מהיר ש המפגעים במערכת הביוב.

​​​​​​​

מערכת עוצמתית שפשוטה להפעלה

 
מערכת מסוג מקסימילר הינה מערכת עוצמתית שפשוטה להפעלה. הטווח של העבודות הינו רחב כגון ריסוק, ניקוי פתיחת סתימות ועוד. ניתן לבצע באמצעות מערכת מתקדמת ומשוכללת זו, ניקוי קווים, הסרת שורשים, פתיחת תיקוני פאצ', הסרת שרוולים שקרסו וחיתוך של ברזל ובטון. כל מי שמחזיק במקסי מילר, מוצא כי עבודות שהן מורכבות ומסובכות במיוחד, הופכות להיות קלות ומדויקות יותר.

פתרון יעיל וחדשני להסרת גופים זרים במערכת הביוב

 
רובוטים לריסוק, חיתוך, ניקוי צנרת וכרסום מסוק מקסימילר,  הפכו להיות כלי יעיל מאין כמוהו של אינסטלאטורים מקצועיים. כאשר לא ניתן להסיר גופים זרים כגון: ברגים, ברזלים שהתעקמו או חפצים שונים שנקלעו למערכת הביוב, מערכת זו עושה כמה פעולת בבת אחת , כך שהזרימה של מי הקולחין היה חלקה וללא סתימות מיותרות.
 
 
 
 
 
 
 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק