מצלמה לצילום קווים קטנים

 
כאשר מדובר על ציוד משוכלל המיועד לאינסטלציה, כדאי כי יהיה גם לכם ידע לגבי המכשור המשוכלל והעדכני ביותר שאותו מחזיק האינסטלאטור שלכם. ישנו ציוד ייעודי ויקר שרק מקצוענים יכולים להרשות לעצמם כמו למשל מצלמה  לצילום קווים קטנים. מדובר על מצלמה רובוטית שחודרת למערכות ביוב פרטיות. חשיבותה של מערכת צילום איכותית היא ברורה, משום שמצלמה זו תחסוך זמן רב ויקר, באיתור מיקום הסתימה וכן כאשר האינסטלאטורים רואים היכן ישנה בעיה בקווי הביוב,  הם יוכלו לדייק בתיקון מבלי להרוס את הסביבה הקרובה למערכת הביוב באמצעות הדיוק הרב של המצלמה.

צילום קווי מים קטנים

פונקציות רבות למצלמה שמצלמת קווים קטנים

 
יש לציין כי ישנן פונקציות רבות שהן בעלות יתרון רב לצילום באמצעות מצלמה לקווים קטנים. ראשית, הגלאי של המצלמה שמאתר את מיקום המצלמה על פני השטח ביחס של הכשל שבצינור או בבריכה הנסתרת במערכת הביוב. שרברבים שעושים שימוש עם ציוד שאינו משוכלל כגון מצלמות שהן פשוטות יותר, האיתור והטיפול נעשה בצורה לא מדויקת מה שעשוי לגרום לעוגמת נפש כגון שבירה מיותרת וחוסר יכולת לאתר כשלים רבים במערכת הביוב, מה שלבטח לא יקרה עם מצלמה משוכללת לצילום קווים קטנים שמגלה בדיוק רב באמצעות הפונקציות המשוכללות שלה והדיוק הקב כל כשל אפשרי במערכת זו.

דו"ח צילום כשלים שמתקבל לחוות דעת מקצועית בבתי המשפט

 
מצלמה שמיועדת לצילום קווים קטנים מן המשוכללות ביותר, קבילה כדו"ח בבתי המשפט היות והיא מצלמת בסרטון באופן ברור את הכשלים הקיימים במערכת הביוב. כאשר מבקשים להציג ממצאים בבתי המשפט זהו יתרון רב.
 
 
 
 
 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק