מערכת פריצה ושטיפה בלחץ גבוה

 
אחד מהמכשירים המשוכללים והמתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה היא מערכת פריצה ושטיפה בלחץ גבוה. מערכות אלה קטנות מספיק בכדי להגיע אזורים צפופים במיוחד. יש להתאים את הדיזה בהתאם לאופי הסתימה, על מנת שניתן יהיה לפתוח סתימה בלחץ גבוה של מערכת הפריצה המשוכללת. גם ניקוי צנרת לאחר פתיחת הסתימה בלחץ, ניתן לבצע באמצעות מערכת משוכללת זו. מערכות אלה, ניתנות להתקנה על רכבי העבודה ונגררים של בעלי המקצוע בתחום האינסטלציה. ניתן למצוא מערכות אלה בדגמים שונים שמותאמים לצרכים והעבודות השונים של השרברבים.מערכת פריצה  בלחץ מים גבוה מסוק "אקופיט"

 
מערכת פריצה בלח מים גבוה מסוג "אקופיט" משלבות נוחות בשימוש ועמידות חסרת תקדים. ניתן למצוא מערכות אלה שהן חזקות במיוחד שגם ביוביות מהסוג הגדול אינן מסוגלות לבצע.  מערכות אלה, מעניקות מענה יעיל לכל המגזרים, אם מהמגזר הפרטי ועד למוסדי, לתעשייתי ולמגזר הציבורי. העבודה עשויה להתבצע באמצעות מערכת משוכללת זו גם בקוטר צנרת של 500 מ"מ.  רק אינסטלאטורים מקצועיים ביותר, יחזיקו מערכת זו שנחשבת לבין המשוכללות ביותר לעבודות האינסטלציה.

עבודה איכותית ומקצועית בזמן קצר

 
ע"י מערכת פריצה ושטיפה בלחץ גבוה מן המשוכללות בעולם, ניתן יהיה ליהנות מעבודה איכותית יעילה ומקצועית תוך זמן קצר. הצנרת תישטף היטב ומי הקולחין יזרמו בחופשיות, מה שיגרום לשיפור המערכת וחזרה לאורח חיים תקין.
 
 
 
 
  

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק