מערכות פריצה בלחץ מים גבוה
​​​​​​​

 
 
סתימה בביוב, היא חוויה לא נעימה, שפוגעת באופן משמעותי באיכות החיים של התושבים. אם זו סתימת קווי ביוב עירוניים או ביתיים, סתימות אלה גורמות לאי נעימות, מסכנות את בריאות הדיירים ופוגעות באורח החיים של התושבים.
 
זוהי אינה תקרית נדירה ובאמצעות מערכות הפריצה אשר פועלות על לחץ מים גבוה של חברה ידועה שמייבאת את הציוד המשוכלל הזה לארץ, יכולים בעלי המקצוע בתחום האינסטלציה, ליהנות מעבודה איכותית, יעילה ומקצועית בזמן קצר..

שירותים מתקדמים בתחום פריצת מערכות ביוב

 
חברתנו עושה שימוש במוצרים הטכנולוגיים הטובים ביותר בתחום פריצות מערכות הביוב באמצעות לחץ מים גבוה, הכלים הטכנולוגיים לפריצת מערכת ביוב מאפשרים ללעובדינו להעניק ללקוחותיהם שירות שיותאם להם אישית ותפרוץ כל מחסום. תוכלו למצוא מערכות מתקדמות ומכשור עוצמתי, שביכולתו להתמודד מול כל תקלה בכל היקף.
חברתנו מתמחה ועושה שימוש בציוד מתקדם ואיכותי שמאפשר  להעניק פתרון ממוקד לכל לקוח מכל המגזרים, החל מהמגזר הפרטי ועד למוסדי, לתעשייתי ולציבורי.

שימוש בציוד מקצועי

 
באמצעות מכשור מתקדם בתחום האינסטלציה חברתנו מסוגלת להעניק את הטיפול המדויק ללקוחותינו. לאחר שאנו מאבחנים באופן מדויק ומקצועי את הבעיה, אנו מחדירים צינור לחץ מיוחד שמיועד להתמודד מול סתימות ביוב בעייתיות ומורכבות מאוד. בעיות אלה אינן יכולות להיפתר באמצעות ציוד פשוט ומצריכות עוצמה רבה. עוצמה זו  מושגת ע"י לחץ מים גבוה במיוחד ומכשור מתקדם  שעמיד בפני תקלות קשות במיוחד.
 
לקצהו של צינור הלחץ אנו מתקינים דיזה ייעודית על פי אופי הסתימה או כוח השטיפה שנחוץ לה. דיזות מסוג זה  הן חלק בלתי נפרד וחשוב בתפקודה של המערכת עצמה. ההתאמה של דיזה נכונה ואיכותית על פי אופי העבודה וכן יכולות של מערכת הפריצה היא זו שמהווה את ההבדל בין ביצוע עבודה מקצועית לכישלון. החברה מעניקה שירות ייעוץ והתאמות דיזה ייחודית לכל סוג עבודה ומערכת ובכך מבטיחה בעצם שעבודתכם תבוצע על הצד הטוב ביותר ובצורה איכותית ויעלה.
הדיזות מיובאות  ע"י החברה שמייבאת אותן משוויץ, ע"י אחת החברות המובילות והאיכותיות בתחום  המכשור המתקדם לאינסטלציה.
את הפעלת הלחץ יש להפעיל בשעות היום על מנת להשיג ראות מרבית ולהבטיח תוצאות ניקוי ופתיחת הסתימה בצורה המקצועית והאמינה ביותר כך שתשרת את  תושבי המקום לטווח ארוך יותר.

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק