חידוש צנרת

 
צנרת ישנה בבנייני מגורים ובתים פרטיים, הינה תופעה שכיחה. המים בישראל מלאי האבנית, תורמים לא מעט לשחיקת הצנרת.כאשר הצנרת כבר הרוסה, זה מורגש בבניין המגורים כך שהיא יוצרת בעיות רבות. חשבונות מים גבוהים ונזילות סמויות הן חלק ניכר מתופעות אלה. גם לחץ מים נמוך, מראה על אי תקינות הצנרת שכבר החלה לקבל סדקים שונים וזו הסיבה שכבר אין לחץ מים תקין. גם מים עכורים, מראים על בלאי בצנרת האינסטלציה, מה שעשוי לסכן את בריאותם של בני הבית
 
אינסטלטור מקצועי בעל וותק של שנים רבות, יבצע איתור הצנרת הפגומה, באמצעות מצלמה תרמית שבאמצעות אינפרה אדום, תגלה דרך הקירות או הריצוף, את המקור לנזילה. ניתן למצוא בנייני מדורים ובתים פרטיים, אשר לעולם לא הוחלפה בהם צנרת. כאשר ישנם כל הסימנים שהוזכרו קודם לכן, זה זמן להחליף את צנרת המים.
 

פעולה חד פעמית לטווח הארוך- החלפה או חידוש הצנרת של המים

 
גם צנרת מיושנת שאינה בטכנולוגיה של חומרי הגלם החדישים, כגון צנרת איכותית שאינה מחלידה, יכולה למנוע בעיות גדולות בעתיד. השקעה חד פעמית, תוביל לתוצאות משביעות רצון, לא תהיה כנה לבריאות של שימוש עם מים עכורים, לחץ המים יגבר, חשבונות המים לא יהיו נפוחים ולכם יהיה שקט של שנים רבות במערכת אינסטלציה תקינה, ללא נזק למבנה מכמה נקודות שבהם ישנם צנרת סדוקה שרק תגרום להורדת הערך של המבנה.
 

 חידוש צנרת ואיכות החיים תהיה אחרת

 
זו ההרגשה של כל מי שמחדש צנרת. חידוש מערכת האינסטלציה, כמו הצנרת, היא המלצה של הרבה אינסטלטורים. כאשר ישנו ריכוז גבוה של קורוזיה, זה עלול לפגוע בכם ובבני ביתכם. ניתן למצוא סוגים שונים של צנרת, כגון צנרת מגולוונת, כך שהיא  תהיה עמידה, בפני לחץ מים וחלודה. צינור זה, גורם לבידוד גבוה. מדובר בעצם בצינור כפול  שהצינור החיצוני מגן היטב. צנרת העשויה מנחושת, היא היעילה ביותר. יש צורך בריתוך מדויק. היתרון בסוג זה של צנרת, שהיא אינה צוברת אבנית.
 
צנרת נוספת שהיא יעלה הינה צנרת מסוק מולטיגול, שעשויה משלוש שכבות אשר עשויות מאלומיניום ופוליאתילן. שכבות אלה מודבקות האחת לשנייה. צנרת זו, עמידה לשנים רבות . השילוב של פלסטיק עם מתכת, נחשב לשילוב הטוב והאיכותי ביותר בתחום הצנרת.
 

ייעוץ והמלצה של אינסטלטור לגבי סוג הצנרת שתוחלף

 
אינסטלטור מוסמך, יאתר את הבעיה בצנרת, באמצעות מצלמה תרמית ובדיקת לחץ מים. את זאת הוא יעשה, לפני ההחלטה בדבר חידוש הצנרת. רק לאחר איתור הבעיה, האינסטלאטור יחליט לגבי סוג הצנרת שיש להחליף. בעל המקצוע, ימנה באוזניכם את סוגי הצנרת והיתרונות של כל אחד מהם. יש לתאם עם כל נציגי הבניין, כך שדיירי הבניין יתחלקו בהוצאה.
 
 
 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק