החלפת ביוב

 
ביום מן הימים, כל מערכת ביוב, תהיה חייבת בהחלפה. בדרך כלל לאחר 20 שנה, יש לבצע הקמת תשתית חדשה של ביוב שתבוצע אך ורק באמצעות קבלן אינסטלציה. צנרת הביוב, מיוצרת מחומרים איכותיים היום ולא כמו שהייתה בזמן הקמתה לפני כמה עשורים, מה שמקנה זמן ארוך יותר של קיום המערכת. כאשר קיימת שחיקה בגלל מי השופכין הזורמים מדי יום במערכת הביוב, הצנרת נשחקת מהר יותר ובמיוחד לאור העובדה שהצנרת שהוקמה אינה איכותית כמו הצנרת שהיום עושים בה שימוש בזמן הקמת תשתיות חדשות.
 
יש לדעת, כי צנרת בעלת בלאי מואץ, עשויה לגרום לנזק בריאותי. כדאי כי תשאלו שלושה בעלי מקצוע, כך שיתנו את הדיאגנוזה שתרגישו כי היא נכונה וזה הזמן הנכון להחליף את מערכת הביוב. גם אתם תהיו שקטים יותר, אורח החיים בבית לא ייפגע, היות ואף בית או בית עסק, עשוי להתקיים מבלי מערכת חיונית זו.

הסיבות השונות שיש להחליף תשתית ביוב חדשה

 
קיימות סיבות נוספות להקמה של תשתית חדשה, למשל, כאשר ישנה אבנית בכמות גבוהה במים וזו בעיה מוכרת במים בארץ, מה שגורם לבלאי מואץ בהרבה יותר במערכת המים והביוב. יש לדאוג כבר בהתחלה, למסנן מים חיצוני, אשר יסנן את האבנית ולדאוג להחליף את הפילטר בכל חצי שנה. פעולה זו, לא תגרום לבלאי מואץ של צנרת הביוב ותחסוך מכם כאב ראש מיותר והוצאות גדולות או בלתי צפויות.
 
היום קיימים צינורות איכותיים בעלי שכבות אשר מגנים מפני בלאי מואץ, תוך שימוש רב במערכות הביוב. כדאי כי תתעניינו לגבי הצנרת שתוחלף לכם במערכת הביוב, היות ובדרך זו, תוכלו לדעת כי הצנרת תחזיק מעמד לשנים רבות ולא יהיה בה בלאי מואץ.

צנרת חדישה וסוגיה להחלפת תשתית ביוב

 
ישנה צנרת חדישה שהיום בעלי מקצוע רבים בתחום האינסטלציה, עושים בה שימוש רב, כמו למשל  צנרת מסוג " מולטיגול" , זוהי צנרת חזקה מאוד, מאסיבית במיוחד, היות והיא מיוצרת מחומרי גלם חזקים כגון מתכת ושלוש שכבות של פלסטיק שעמיד במיוחד בפני מים. השנייה היא צנרת העשויה מנחושת שאינה מאפשרת הצטברות של משקעים כגון אבנית או משקעים אחרים. השלישית היא צנרת מגלוונת שהיא צנרת חדישה ביותר ונחשבת למהפכנית. צנרת זו מורכבת מצינור בתוך צינור, שמבודד את הראשון ושומר עליו מפני אוויר, חום, קור ועוד.
 
יש לדאוג להחלפה של תשתית ביוב איכותית במיוחד, כך שהוצאה חד פעמית גבוהה, עשיה לפתור לכם בעיות רבות במערכת הביוב ולנהל אורח חיים שקט יותר, מבלי להשבית את הבית בכל תקופה מסוימת, בשל מערכת הביוב שכבר נהיה בה בלאי גבוה.
 
 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק