איתור תשתיות

 
איתור תשתיות הופך להיות מורכב במקרי רבים עבור אינסטלאטורים. מי שעוסק בתחום, יהיה חייב לעסוק בתחום כאשר יש לו מכשור מתקדם במיוחד כמו מערכת איתור תשתיות שתגרום לעבודה להיות מהירה יותר. איתורי של תשתית באמצעות מאתר ייעודי, ודחיפה ע"י  רובוט יהוו את הפתרון היעיל והמהיר. ההפעלה של מאתר התשתיות היא מהירה ופשוטה וניתן למדוד את העומק של התשתית בלחיצה אחת. ניתן למצוא מאתרים ייעודיים מסוג זה כאשר יש בהם מערכת לדים. ניתן למצוא מאתר המיועד לתשתיות במגוון של עוצמות שידור, כבלי חיבור לצנרת ברזל וכן, מוט הארכה. ניתן לנשוא את המאתר עם תיק נשיאה ייחודי שמקל על השרברב.

​​​​​​​

קטגוריות שונות של תחום איתור התשתיות

 
ניתן למצוא כמה קטגוריות של איתור תשתיות באמצעות מערכות משולבות של שידור תדרים מיוחד לאורכו של הצינור. אינסטלאטורים שעובדים עם ציוד מתקדם ומשוכלל עובדים הרבה עם מערכות אלה, שמאתרות בדיוק רב שוחות ותשתיות.

בדיקת כיול אוטומטית באמצעות איתור תשתיות

 
ניתן למצוא מערכת איתור תשתיות שמשדרת תדרים של 0.5 W וכן בעוצמות גבוהות יותר. ניתן לשלוט ברמת הרגישות מה שמזרז את תהליך המיפוי. ניתן לאתר קווי מתכת בשילוב עם כבל סטלבנד או באמצעות מצלמת דחיפה שיש בה משדר תדרים. ניתן יהיה לאתר גם תשתיות מפלסטיק או PVC.  ניתן לאתר את פתחי השוחות, ע"י איתור הברזל שנמצא בהן. ניתן יהיה למצוא שוחות נסתרות גם בתנאי המיפוי הקשים ביותר באמצעות מכשיר ייחודי, מתקדם ומשוכלל זה.
 
 
 

תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק