אינסטלטור 24

 
את חוק מרפי, כבר כולם מכירים. ישנן תקלות רבות אם בתחום החשמל והמים אשר מתרחשות בדיוק בשעות הכי לא צפויות, כמו שעות הלילה המאוחרות. זו הסיבה שיש למצוא אינסטלטור 24.  ישנם כאלה שמעניקים מענה זמין ויעיל מי שנמצא במצב כזה שאינו סובל דיחוי, כגון הצפה של מים, הנובעים מצינור שהתפוצץ או ביוב שכבר עלה על גדותיו. כאשר ישנו מפגע תברואתי לשכנים ולסביבה, זה הזמן לקרוא מיד לאינסטלטור העובד סביב השעון כאשר יגיע עם ביובית שתשאב את כל התוכן של הביוב ותגרום לסתימה להשתחרר.
 
כאשר האינסטלטור, ירוקן את תוכן הביוב, הוא יצלם את המערכת מבפנים וכך ישלול תקלות נוספות, או שלחילופין, ישנן תקלות כגון קו ביוב סדוק או קריסה חלקית של הצנרת במערכת זו.
 

מניעת מצבי חירום- הכיצד?

 
אם תהיו עם אצבע על הדופק, כל כמה זמן, תוכלו לשמור על מערכת האינסטלציה והביוב ותמנעו הוצאות גדולות מדי. באמצעות צילום של הצנרת בקירות הבית, ניתן יהיה לזהות את הצינור שהתפוצץ, או הסדק שנמצא במערכת הביוב.  בדרך זו, נמנע נזק לקירות ולכלוך מיותר. מה שעשוי לגרום להוצאות נוספות כמו תיקון הקיר והחלפת האריחים בקיר.
 
בדקו אם לאינסטלטור העובד 24 שעות, יש הסמכה, רישיון לתחזוקת ביובית וכן אישור מטעם המשרד לאיכות הסביבה. גם מכשור משוכלל ביותר, יעיד על אינסטלטור שמשקיע כסף בציוד המשוכלל  והעדכני הנמצא היום בשוק. בדרך זו, התקלה תאותר במהירות רבה וכן המיקום של התקלה יהיה מדויק. היום, כבר לא עבדים בשיטות הישנות, כי אם בשיטות חדשניות שבאמצעותן גם מדייקים בפתרון וגם ניתן לתקן מהר את מערכות האינסטלציה והביוב.
 
 

מתי יש להזעיק אינסטלטור חירום?

 
אם ישנה תקלה שאינכם יכולים לדחות זה הזמן לקרוא לאינסטלטור חירום העובד בכל שעות היממה . יש לציין כי המחיר של אינסטלטור חירום, שמגיע בשעות בלתי שגרתיות או בערבי שבת וחג, יהיה יותר מכפול ולכן, לא כל תקלה, מצדיקה את הזעקת האינסטלטור שיגיע בשעות המאוחרות של הלילה. אם ניתן יהיה לסגור את הברז הראשי של המים, ניתן יהיה לחכות לבוקר ולהזמין אינסטלטור במחיר סביר.
 
במידה והתקלה תהיה מורכבת מדי, כגון חידוש צנרת הביוב, או החלפה של צנרת האינסטלציה, בררו ברב עוד 3-4 בעלי מקצוע בתחום זה, כך שתוכלו לקבל את האינדיקציה הנכונה, לגבי התקציב שיש להכין לתקלות מורכבות אלה.
 

אינסטלטור מתקן צנרת ברז
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק