שירותי אינסטלטור ברחובות – איציק אזולאי אמין ומקצועי


תקלה בצנרת, סתימה בביוב, הצפת מים, זקוקים לאינסטלטור אמין ומקצועי ברחובות? אתם נמצאים במקום הנכון

• אזולאי איציק הנו שרברב משנת 1999 ומעניק פתרונות אינסטלציה ללקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות.

• איציק שירותי אינסטלציה מעניק ללקוחותיו יחס חם ומקצועי במחירים נוחים

• הספקת פתרונות אינסטלציה בטכנולגיה מתקדמת לפתרון בעיות קשות במיוחד

• לא צריך לחשוב פעמיים כאשר מדובר באיציק שכן מדובר בחברה בע"מ עם השירות הטוב בישראל, אינסטלטור ברחובות אמין ומקצועי שיעניק לכם כתב אחריות לכל תקלת אינסטלציה. 

השירות של חברתנו


איתור נזילות ופתיחת סתימות בכלים מתקדמים ( פתרונות מקצועיים ומהירים, חסכון בזמן וכסף

תיקון והחלפת כלים סניטריים, ברזים, אסלות, צנרת 

פריצה בלחץ מים על ידי מערכת פריצה מתקדמת

תיקון והחלפת גופי חימום בדודים, החלפת צנרת בגג

מציאת מוקדי מים ונזילות על ידי מצלמה תרמית/ רובוטית

שיפוץ קווי ביוב, החלפת קווים ואיתור סתימות מורכבות

שעות פעילות


איציק שירותי אינסטלציה מעניקים שירותי אינסטלטור 24 שעות בעיר רחובות, השירות ניתן ללקוחות פרטיים, עסקים, מוסדות, מפעלים וקווי ביוב עירוניים, השירות כולל את הישובים והערים הצמודים לרחובות כגון, נס ציונה, באר יעקב, יבנה, גדרה, קיבוץ ברנר, מושב שילר, נען, מודיעין, מכבים, רעות. השירות ניתן עם קבלה וכתב אחריות. 

 
הזמנת אינסטלטור הם בשגרה שלנו, כי מערכת כמו תשתית אינסטלציה וביוב הינה מערכת שאנו עושים בה שימוש מדי יום וכמה פעמים כך שגם בני המשפחה זקוקים לשימוש בו, כך שמערכות אלה, קיים בהן הבלאי הגדול ביותר. תיקון או תחזוקה בלתי מקצועית או בדרכים מיושנות, עשויה לגרום נזק רב יותר. גם ברחובות, שהיא עיר די מאוכלסת, ישנם בנייני מגורים ישנים וחדשים שהמשותף להם הוא תיקון ותחזוקת מערכות הביוב והמים, כאשר קיים עליהן לחץ רב בגלל מספר התושבים בעיר. מוסדות רבים קיימים ברחובות שזקוקים לתחזוקה שוטפת בכל זמן קצר 
 
יש לציין, כי רחובות היא עיר ירוקה שצומחים בה הרבה עצים, ששורשיהם העבותים חודרים למערכות הביוב. היום, ישנן שיטות חדשות לגילוי שורשים בביוב, כך שניתן באמצעות מצלמות רובוטיות שמבצעות גם חיתוך וריסוק של פסולת מסוגים שונים, כמו בטון, שאריות שורשים וברזל שנשאר במערכות אלה עוד בזמן הבנייה של בניין המגורים או הבית הפרטי. מערכות משוכללות אלה הן חדשות בשוק ומחליפות כמה פעולות יחד.

אינסטלטור המומחה במגזר העסקי והמוסדי ברחובות

 
היום, ניתן כבר למצוא אינסטלטור ברחובות, אשר מתמחה גם במגזר המוסדי והעסקי. בגלל הציוד החדשני שהגיע לישראל מחו"ל, אינסטלטורים בערים השונות במיוחד במרכז הארץ, עברו השתלמות ומוצאים במכשור החדיש פתרון יעיל וחיסכון בזמן וכסף. גם באמצעות מערכת פריצה ניתן לבצע שטיפה במערכות ביוב גדולות, תוך התאמתן של דיזות מיוחדות שחודרות ומתחברות לצנרת ובאמצעותן, ניתן לבצע שטיפה חזקה באמצעות מים המגיעים מהביובית.
 
אם האינסטלאטור ברחובות שהיא העיר בה אתם מתגוררים, ייעץ לכם להחליף חלק מצנרת הביוב, באמצעות שיטה חדשה הנקראות "פאטצ'" שהיא מאנגלית  טלאי, ניתן יהיה להחדיר את הצנרת החדשה באמצעות מערכת "אל הרס" שאינה גורמת ללכלוך בסביבה בה יש להחליף את חלק מצנרת הביוב, מה שיעניק לכם שנים של שקט, מערכת ביוב שתפעל היטב וחיסכון בכסף, במקום להקים תשתית חדשה של הביוב.

שיפוץ מערכות הביוב יחסוך לכם זמן ואורח חיים תקין בבית או בבית העסק

 
השיות החדשניות , המכשור והצנרת שאינה מתבלה באמצעות שיטת "צינור בתוך צינור" מעניקה לכם שקט רב, כי אין צורך להזמין אנשי שיפוץ או גנן ולגרום לנזק, כאשר הרובוטים באמצעות דחיפה, יכולים להחליף את הצנרת הישנה לחדשה, מבלי לגרום לנזקים. מערכת הצינורות החדשה, היא חזקה, עמידה בפני אבנית והרס מהבלאי של המים שעוברים מדי יום בביוב, מהמקלחת , מהשירותים ומהמטבח.
 
 
 

איציק אינסטלטור
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק