אינסטלטור בראשון לציון


מקבלים תלונות על נזילות מהשכנים? יש לכם בעיית סתימה בביוב? הזמינו אינסטלטור בראשון לציון מחברתנו.

איציק שירותי אינסטלציה בע"מ מפעילה שירותי אינסטלטור 24 שעות ביממה ברשל"צ, בנוסף אנו מטפלים בכל סוגי הבעיות לסתימות קשות במיוחד עם ציוד מתקדם וחדיש הנקרא אל הרס. להזמנת שירות בכל שעה תוכלו ליצור קשר עם איציק 050-729-4223 ​​​​​​​


אינסטלטור 24 ברשל"צ


בעיות אינסטלציה יכולות לבוא בכל שעה, ישנם תקלות שלא סובלות דיחוי כגון הצפה בביוב וכדומה אך אם יש סתימה בכיור נוכל להמתין. 
תקלות אינסטלציה בשעות לא שגרתיות יעלו קצת יותר במחירון האינסטלטור אך עם זאת ישנם תקלות שסובלות דיחוי ולכן גם המחיר יהיה מופחת. 


למה לבחור בנו?


אנו מעניקים שירותי אינסטלציה 24 שעות בראשון לציון
איציק שירותי אינסטלציה הנה חברה בע"מ ומחויבת לאמינות ושירות
וותק של שנים רבות עם קווי ביוב עירוניים, מסעדות, קווי ביוב פרטיים 
החברה הוקמה בשנת 1999 בניהולו של איציק אזולאי


יתרונות החברה


ותק- ניסיון של שנים ושימוש בכלים מתקדמים יעניקו לכם את הביטחון הראוי, הניסיון שלנו בשטח משנת 1999 

אמינות- ישנם הרבה אנשים המתיימרים לומר שמקצועם הוא " אינסטלטור " ובעידן שכולם מצולמים יצא לאינסטלטורים שם ממש רע, בחברתנו אנו דוגלים במתן שירות שוטף מהרגע הראשון עם שקיפות מלאה ללקוח לאחר הבדיקה והצעת מחיר משתלמת. בפייסבוק שלנו יוכל הלקוח להעניק ביקורת על השירות שלנו וכך אנו יוצרים מערכת אמינה עבור לקוחותינו, כזאת שמשרתת את האינטרסים שלנו כאשר אנו חשופים לביקורות ברשת ומאידך מעניקה ללקוח את האפשרות לומר את דעתו לכולם. 

אחריות החברה
כל המוצרים שלנו מגיעים עם אחריות מלאה החל מהמוצר הקטן ביותר כגון סיפון ועד מוצרים ושירותים גדולים יותר. על כל עבודת אינסטלציה יקבל הלקוח חשבונית עם כתב אחריות לתיקון. 


סוגי שיפוצים 


החלפת צנרת נעשית עם הכלים המתקדמים שלנו ללא הרס למבנה
פתיחת סתימות קשות במיוחד עם מערכות פריצה מתקדמות
איתור נזילות עם מצלמה מתקדמת ( תרמית, רובוטית ) 
בניית תשתית אינסטלציה לבתים חדשים ( וילות ובניינים )
התקנת ברזים חדשים ותיקון דודים כולל בדיקת נזילות
החלפת ריצוף לאחר הצפה או פיצוץ בתחתית


העיר ראשון לציון הינה אחת הערים הקרובות לתל אביב, העיר הינה צפופה וקיים בה לחץ על מערכות הביוב והאינסטלציה. למרות שעיריית ראשון לציון, עושה ככל שביכולתה לשיפור מערכת הביוב המרכזית בעיר ודואגת לרווחת תושביה, ישנן תקלות כמו בלאי גבוה בגלל שימוש של שנים במערכות אלה על בסיס יום יומי וכן, בגלל תחזוקה לא נכונה או הזנחה של מערכות חשובות אלה, הדרושים לניהול אורח חיים תקין, בכל בית או בית עסק. אחד מהמקצועות הדרושים בעיר כה מאוכלסת, הינו אינסטלטור בראשון לציון.
 
 בגלל המבחר הרב של שרברבים בראשון לציון, ישנה בחירה מגוונת אבל מי שלמשל מעוניין בעבודה מורכבת כגון החלפת קווי ביוב או צילום וריסוק של לכלוך קשה במערכת הביוב שגורם לסתימה חוזרת, כדאי למצוא אינסטלטורים שמחזיקים בציוד המשוכלל ביותר כמו רובוטים לחיתוך וריסוק, המוחדרים למערכת וחותכים בדיוק רב, את  הלכלוך הקשה, כגון: ברזל, בטון וחומרים נוספים אחרים שעשויים לגרום לבעיות רבות במערכות רגישות אלה.

ציוד משוכלל באינסטלציה החוסך כסף וזמן

 
גם מבחינת בעלי המקצוע בתחום האינסטלציה וגם מבחינת הלקוחות, ציוד משוכלל עשוי לחסוך זמן רב וכסף. אמנם אינסטלטור בראשון לציון עשוי להוציא סכום ניכר על מכשור חדיש ומשוכלל, אך בסופו של דבר ירוויח הרבה יותר בקיצור זמן העבודה וכן לכלוך שיש לאסוף בתום העבודה. שרברבים שמעוניינים להיות ראשונים בטכנולוגיה ולרכוש לקוחות חדשים שרק יתרשמו מהמכשור שמבצע עבודה מדויקת וכן השיטות החדשניות, ימשיכו לעבוד עם בעלי המקצוע שרק משתכללים וחוסכים להם זמן וכסף.


עבודות מורכבות מאוד או כזו הנחשבת למורכבת ביותר, היא החלפת תשתית ביוב. עד לפני  זמן לא רב,  שרברבים היו חופרים תעלות עמוקות ועובדים ימים רבים, בכדי להחליף קווי ביוב שכבר ניזוקו. לרוב, בכל שני עשורים לערך, יש להחליף את קווי הביוב, אך ניתן למנוע את ההחלפה באמצעות שיטות מיוחדות כאשר מוחדרת מצלמה משוכללת לביוב שהיא בעצם רובוט ומצלמת את הצנרת הפגועה, שניתן להחליפה ללא צורך בחפירה או הרס. שיטה זו נקראת שיטת אל הרס וניתן להחליף רק את הצנרת הפגומה ולהרוויח עוד כמה שנים של שקט, ללא הוצאות כספיות גבוהות כמו ההחלפה של כל תשתית הביוב.

שיטות לשטיפה ותחזוקה של ביוב- שיטה באמצעות מערכת פריצה במים

 
אחת השיטות לתחזוקה כונה של ביוב וסילוק לכלוך מיותר הכולל גם שורשים שחדרו למערכת הביוב, הינה שיטת הפריצה. שיטה זו היא חדשנית שכן, מוחדרות למערכת הביוב דיזות  בקטרים שונים שמותאמות למערכת הביוב ובאמצעות לחץ אדיר של מים, ניתן לשחרר את הנוזלים בביוב. שיטה זו הגיעה מחו"ל וכבר חברות אינסטלציה גדולות עושות בה שימוש יעיל. 

 תקלת אינסטלציה בעיר ראשון לציון? שירותי אינסטלציה בטכנולוגיה מתקדמת
 
מערכות הבוב הן בסיסיות וחשובות לנו לניהול אורח חיים תקין. כאשר נוצרים כשלים במערכות אלה  קשה לאתר את הבעיה, אלא אם כן קיים ציוד משוכלל שמקל את מציאת הבעיה וכן מעניק לה פתרון הולם בזמן קצר וללא הרס של מדרכות או גינה וכן קירות פנימיים אם ישנה נזילה בצנרת הבית. גם חידוש צנרת, כאשר קיימת תקלת אינסטלציה בעיר ראשון לציון שירותי אינסטלציה בטכנולוגיה מתקדמת, הם אלה אשר יסייעו בתיקון מקצועי, כך שהבית או בית העסק שנמצאה בו תקלה יחזרו לשגרת חיים רגילה ותקינה.


 
טכנולוגיה חדשה בתחום האינסטלציה, כוללת צילום באמצעות מצלמות מיוחדות בעלות סיב אופטי שפותר ומאתר את התקלות השונות באינסטלציה ובמערכת הבוב. באמצעות המצלמות התרמיות, אשר מצלמות את מקור הנזילה, ניתן למצוא בדיוק את המיקום של הנזילה או הסתימה וכך לא נגרם נזק למדרכות, לשבילים, לגינה או לקירות הבית ולאריחי הקרמיקה.
 
למצוא את הבעיה מהשורש- טכנולוגית פתיחת סתימות ביוב
 
שורשים בביוב, הינה בעיה מוכרת לאנשים שיש להם צמחיה בגינה או במבוא לבניין המגורים, כאשר קיימת גינה משותפת עם עצים. השורשים חודרים למערכות הביוב וגדלים מהר יותר בגלל הקרקע הפורייה. יש לבדוק בכל חצי שנה באמצעות המצלמות שחודרות לביוב, מה מצב צמיחת השורשים, מה שימנע הוצאות גדולות ונזק רב בצנרת הביוב. גם חיסכון כספי, ניתן למצוא בעת שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם חיסכון רב, היות ולא נגרם נזק שיש לתקן לאחר הגילוי של הסתימה, במידה ומחפשים היכן הנזק ועובדים בשיטה הישנה.


 
ניתן להחליף צינור, כאשר הפגיעה הינה נקודתית ולחסוך בצנרת חדשה. גם החלפת הצנרת הביתית של המים ניתנת לביצוע, תוך עבודה מדויקת וקפדנית בשיטת השרוול, כאשר מחליפים צנרת שנפגמה, באמצעות החדרת צינור חדש בשיטה זו, מבלי להרוס או לשבור את הקיר בצורה נרחבת כי אם במקום שבו נפגמה הצנרת.
 
רובוט המבצע תיקון במערכת הביוב בשיטת הטלאי
 
ישנו רובוט מיוחד במקרים של תקלות אינסטלציה בעיר ראשון לציון, כאשר הרובוט מבצע תיקון בשיטת ההטלאה. באמצעות רובוט זה, ניתן יהיה לבצע ניקוי, תיקון, אבחון וחידוש או פתיחה של צנרת פגומה. באמצעות טכניקה של שיטת האל הרס, מה שימנע תקלות שיפגעו בתפקוד מערכת הביוב. זה כבר ידוע, כי ההוצאה הגדולה ביותר בתחום של תקלות אינסטלציה בעיר ראשון לציון או כל עיר אחרת, הינה תקלות במערכת הביוב או החלפת תשתית ביוב ישנה בחדשה. באמצעות שיטה זו של טכנולוגיה מתקדמת, ניתן יהיה לחסוך כסף רב במינימום הרס או צורך בחפירות במערכת הביוב.
 
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק