אינסטלטור במודיעין

 
מודיעין הינה עיר הקרובה לירושלים והיא מונה כ- 100,000 תושבים. רוב הבנייה היא לגובה אך ישנן שכונות חדשות שבהן ניתן למצוא בתים פרטיים. העיר היא מבוקשת למגורים בקרב צעירים  רבים במיוחד. התחזוקה של תשתית הביוב נעשית ע"י העירייה במודיעין שדואגת לרווחת תושביה אך האחריות על תיקון מערכת הביוב הפרטית היא על כל תושב. תחזוקה ותיקונים של מערכות הביוב מתבצעות ע"י אינסטלטור במודיעין שבעיר כה מאוכלסת, עסוק בפתיחת סתימות, החלפת חלקים מהצנרת או שאיבות ביוב.
 
גם במגזר העסקי קיים צורך רב בתחזוקה של מערכות הביוב והאינסטלציה ובגלל העומס הרב, שרברבים רבים, פונים לשיטות חדשות ומכשור של כלי עבודה ייחודיים כגון רובוטים המתמחים בריסוק וחיתוך של פסולת קשה, הכולל גם שורשי ביוב. אם בניתם לא מזמן בית ויש לכם בעיה במערכת הביוב שהיא חדשה, סימן שיש לכם בעיה עם בטון שהתקשה וגורם לסתימה. רובוטים של חיתוך וריסוק שמיובאים מחו"ל ונחשבים ליעילים במיוחד, ירסקו כל לכלוך קשה שיכלול גם ברזל, ברגים שחדרו למערכת ועוד.
 

שיטות חדשניות שמשתלמות גם לאינסטלטור וגם ללקוחות השונים בכל המגזרים

 
באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם ניתן למצוא קדמה רבה ומהפך משמעותי בעולם האינסטלציה. קיימים מכשירים מיוחדים שניתן באמצעותם לדייק באבחון התקלה ואף לבצע חיתוך מדויק של שורשים, לכלוך בביוב ודחיפה של צנרת חדשה שיש להחליף בתשתית הביוב.. אם תשאלו כמה חברות אינסטלציה, מהי העלות של החלפת ביוב תשמעו מחירים גבוהים במיוחד, שכן מדובר על הסכום הגבוה ביותר בתחום האינסטלציה. על מנת לחסוך מעצמכם לכלוך מיותר, הוצאות רבות, כדאי למצוא אינסטלטור במודיעין, שמומחה בשיטות החדישות כאשר יש ברשותו ציוד חדיש שיובא מחו"ל.
 
ניתן יהיה להחליף, את הצנרת בזמן קצר, באמצעות מערכת אל הרס, שאינה גורמת ללכלוך והוצאות נוספות כגון: תיקון שבילים, דשא שנחפר על מנת להגיע לתעלות הביוב וכדומה. לאחר שהאינסטלטור מזהה את הבעיה, אם מדובר על פיצוץ או חורים בביוב, הוא יזהה היטב איזו צנרת נפגעה ויחליף צנרת חדישה בשיטת הדחיפה עם הרובוט  המשוכלל.
 

שיטות חדישות באינסטלציה ששומרות על איכות הסביבה

 
באמצעות שיטות חדישות ומכשור מתקדם, נשמור על איכות הסביבה ונמנע מעצמנו הוצאות מיותרות. גם השרברבים שמתמחים בשיטות אלה ויש להם את המכשור החדיש והמשוכלל, מדייקים באיתור התקלה ויבצעו את התיקון על הצד הטוב ביותר. כדאי כי בטרם תזמינו אינסטלטור באזור מגוריכם, תבררו לגבי הציוד החדיש והשיטות  שגרמו מהפכה בעולם האינסטלציה, כי מי מאתנו אינו מעוניין בשנים רבות של שקט, חיסכון ניכר בהוצאות ואורח חיים תקין בית או בית העסק?
 
 
 

איציק אינסטלטור
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק